SocialBox.pl – Kompleksowe usługi marketingowe

Zadbamy o Twoje Social Media

Posiadamy narzędzia i strategie, które pozwolą na skuteczne promowanie Twojej firmy w sieciach społecznościowych. Prowadzenie social media wymaga dużo czasu i zaangażowania. Dzięki temu, że zlecisz  te obowiązki naszym specjalistom, będziesz mógł skupić się na innych aspektach swojej działalności.

Skorzystanie z opieki nad kontami social media ma wiele korzyści. Po pierwsze, pomaga w utrzymaniu aktualności i spójności komunikacji na różnych platformach społecznościowych.

Po drugie, umożliwia lepsze zarządzanie kryzysami i reagowanie na negatywne komentarze lub pytania klientów. Po trzecie, pozwala na lepsze zrozumienie potrzeb i preferencji odbiorców poprzez analizę danych i statystyk. 

Wreszcie, dobrze prowadzone konta społecznościowe mogą przyczynić się do wzrostu ruchu na stronie internetowej firmy i zwiększenia jej widoczności w Internecie.

Pakiet startowy

od 350 zł

netto/miesięcznie

Pakiet Podstawowy

od 599 zł

netto/miesięcznie

Pakiet Zaawansowany

od 1199 zł

netto/miesięcznie

Każdy pakiet zawiera dodatkowo:

  • Założenie fanpage/instagram
  • Stworzenie grafiki w tle na Fanpage
  • Analizę docelowej grupy odbiorców
  • Analizę konkurencji
  • Strategię marketingowa

 

Z każdym naszym klientem pracujemy w systemie kalendarzy. Udostępniamy harmonogram postów/wpisów za pomocą kalendarza, dzięki temu klient wie jakiego dnia pojawi się jaki post i z jaką grafiką.

Po akceptacji harmonogramu przez klienta rozpoczynamy działanie.